Instytut Zdrowia Publicznego WNZ UJ CM z wizytą w Zakładzie Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

18.03.2024

W lutym bieżącego roku, w ramach projektu „Public health education and pandemic challenges” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, prof. Iwona Kowalska-Bobko, dr Iwona Bielska oraz dr Tomasz Bochenek wzięli udział w wizycie studyjnej w Zakładzie Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej należącym do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Współpraca Instytutu Zdrowia Publicznego z gdańskim ośrodkiem jest rozwijana już od kilku lat, a przedmiotem spotkań i dyskusji było dzielenie się doświadczeniami, obecna i przyszła współpraca, oraz wzajemna akademicka wymiana kadry i studentów.

Opracowanie: Tomasz Bochenek