Katedra Epidemiologii i Badań Populacyjnych – Pracownicy

 
Kierownik Katedry:


prof. dr hab. Andrzej Pająk

e-mail: andrzej.pajak@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 841 
dyżur: wtorek 13.00-14.30, czwartek 13.00-14.30
pokój: 2.02
Dodatkowe informacje: USOS

 

 

Pracownicy:


mgr Elżbieta Brzezicka

e-mail: elzbieta.brzezicka@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 837, w. 9016
pokój: 2.06

 

 


dr Agnieszka Doryńska

e-mail: agnieszka.dorynska@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 837, w. 9016
dyżur: piątek 12.00-15.00
pokój: 2.06
Dodatkowe informacje: USOS

 


mgr Marlena Kostrzejowska

e-mail: marlena.kostrzejowska@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 841, w. 9015
pokój: 2.04

 

 


dr Magdalena Kozela

e-mail: m.kozela@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 838, w. 9021
dyżur: wtorek 10.15-13.15
pokój: 2.03
Dodatkowe informacje: USOS

 


lic. Agnieszka Matras

e-mail: agnieszka.matras@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 836, w. 9018
pokój: 2.01A

 

 


mgr Zuzanna Pazera

e-mail: zuzanna.pazera@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 841, w. 9015
pokój: 2.04

 

 

dr Maciej Polak
e-mail: maciej.1.polak@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 755, w. 9017
dyżur: czwartek 12.00-15.00
pokój: 2.06
Dodatkowe informacje: USOS

 


dr Urszula Stepaniak

e-mail: urszula.stepaniak@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 805, w.9019
dyżur: piątek 11.00-14.00
pokój: 2.01B
Dodatkowe informacje: USOS

 

dr Krystyna Szafraniec
e-mail: mygomola@cyf-kr.edu.pl
tel.: 12 43 32 836, w. 9018
pokój: 2.01A


dr Roman Topór-Mądry

e-mail: roman.topor-madry@uj.edu.pl
Dodatkowe informacje: USOS

 

Rezydenci:

lek. dent. Magdalena Pasadyn
e-mail: magdalena.pasadyn@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 805, w. 9019
pokój: 2.01B