Współpraca IZP WNZ UJ CM z Radiem Kraków na rzecz zdrowia publicznego

14.04.2021.

Rozpoczęliśmy publikację wywiadów przeprowadzonych z Panią Urszulą Zwierczyk z Zakładu Promocji Zdrowia i e-Zdrowia Instytutu Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum (IZP WNZ UJ CM) w Radiu Kraków (Vademecum rodzica). Wywiady publikowane są w formie podkastów – zarówno na stronie internetowej IZP w zakładce podkasty, jak też w wybranych popularnych aplikacjach podkastowych (m.in. Spotify, Google Podcasts czy opensource’owy AntennaPod).

Dla ułatwienia odsłuchu podkastów, na dole zamieszczamy dodatkowo tzw. RSS FEED, czyli link, który można wkleić prawie do każdej aplikacji umożliwiającej słuchanie podkastów, niezależnie od tego, czy podkast IZP jest dostępny w bazie danych tej aplikacji. Jeśli ktokolwiek doda RSS FEED (zasubskrybuje) do swojej aplikacji podkastowej, każdy nowo opublikowany przez IZP podkast pojawi się w niej automatycznie.

Zachęcamy do odsłuchiwania wywiadów, podobnie jak innych podkastów IZP, a także do popularyzacji naszego “RSS FEED” w mediach społecznościowych!

RSS FEED:

Kod QR do RSS FEED: