Tegoroczne obrony prac magisterskich studentów zagranicznych w programie Europubhealth+, European Master in Public Health

21.06.2019 r.

Już po raz jedenasty, licząc od samego początku istnienia programu dwuletnich międzynarodowych studiów z zakresu zdrowia publicznego Europubhealth, Instytut Zdrowia Publicznego WNZ UJ CM przeprowadził obrony prac magisterskich naszych studentów zagranicznych. W tym roku akademickim gościliśmy ósemkę świetnych studentów z Afryki, Ameryki Północnej i Środkowej oraz Azji. W zajęciach angielskojęzycznych prowadzonych z nimi w naszym instytucie uczestniczyła także trójka studentów polskich oraz trójka studentów z Niemiec (program Erasmus+). Prace magisterskie studentów Europubhealth+, podobnie jak ich obrony, stały na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy studentom sukcesu i serdecznie życzymy pomyślnego rozwoju karier zawodowych na całym świecie!

Więcej informacji na temat studiów Europubhealth+ można znaleźć pod adresem: https://www.europubhealth.org/

Opracowanie: Tomasz Bochenek