Public health and academic best practices – focus on Poland, Eastern Europe, and Western Asia. Academic management, accreditation, practicalities of novel methods’ implementation, and international collaboration” – Instytut Zdrowia Publicznego WNZ UJ CM przeprowadził międzynarodowy webinar

W dniu 21 listopada 2023 r. IZP WNZ UJ CM zorganizował międzynarodowe seminarium online pt. “Public health and academic best practices – focus on Poland, Eastern Eeurope, and Western Asia. Academic management, accreditation, practicalities of novel methods’ implementation, and international collaboration”. Seminarium zostało przeprowadzone w ramach projektu “Public health education and pandemic challenges” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) i koordynowanego przez Zakład Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Wykładowcami i uczestnikami dyskusji panelowej byli (kolejność alfabetyczna): Dr Tomasz Bochenek (IZP WNZ UJ CM), Prof. Ihor Guszczuk (Narodowy Uniwersytet Akademia Ostrogska, Ukraina), mgr Szczepan Jakubowski (IZP WNZ UJ CM), Prof. Iwona Kowalska-Bobko (IZP WNZ UJ CM), Prof. Oleg Lozan (Szkoła Zarządzania Zdrowiem Publicznym w Republice Mołdawii), Prof. Javaid Nauman (Uniwersytet Zjednoczonych Emiratów Arabskich), Dr Stojgniew J. Sitko (IZP WNZ UJ CM).

Webinar program