Nasz Instytut będzie realizował program „This Is Public Health” (#tojestzdrowiepubliczne)

20.11.2019 r.

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Instytut Zdrowia Publicznego jest jedną z sześciu Instytucji, które zostały wybrane przez The Association of Schools of Public Health in the European Region-ASPHER wraz z Amerykańskim Stowarzyszeniem Szkół Zdrowia Publicznego (The Association of Schools and Programs of Public Health-ASPPH) do realizacji programu This Is Public Health (#tojestzdrowiepubliczne).

Jego celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie zdrowia publicznego oraz możliwości rozwoju karier zawodowych w obszarze zdrowia publicznego.

Już niebawem rozpoczynamy działania w ramach tego programu i będziemy je kontynuować do 31 maja 2020 r.