KARIERA STUDENTA I ABSOLWENTA

Na podstawie zgromadzonych doświadczeń, w tym rekomendacji absolwentów Instytutu stworzyliśmy – i będziemy na bieżąco uzupełniać – poradnik dla poszukujących perspektyw rozwoju kariery w zdrowiu publicznym, zarówno podczas studiów, jak i po ich zakończeniu.

Dodatkowe porady dotyczące ścieżek kariery w trakcie i po studiach zdrowia publicznego znaleźć można w historiach naszych absolwentów – w wywiadach zamieszczonych na Blogu Zdrowia Publicznego w kategorii [Absolwenci]. Zapraszamy do lektury.

Strony internetowe, które warto śledzić w poszukiwaniu ciekawych perspektyw:

Kursy:

Praktyki w Polsce:

Oferty zagraniczne:

• UN (WHO, UNICEF, UNODC, FAO, UN Women)
  • Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA)
  • Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA)
  • Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC)
  • Komisja Europejska (EC)
  • Parlament Europejski (EP)
  • Europejska Agencja Leków (EMA)
  • Praktyki w ramach Erasmusa
  • Wolontariat Europejski (EVS)

Aktualne oferty pracy i inne informacje o perspektywach dla studentów i absolwentów zdrowia publicznego zamieszczamy na bieżąco na naszej stronie na platformie Facebook.

Niektóre starsze oferty, które mogą stanowić podpowiedź, gdzie jeszcze szukać perspektyw w przyszłości zamieszczamy tu: Oferty Pracy